Suomen AddOn Oy
4 x HDMI NÄYTÖNJAKAJA 4K, Eminent   4-PAIKKAINEN VIRTAKUUTIO +2 USB LIITÄNTÄÄ, 1.5M johdolla   UPS 720VA    IDENTIV uTRUST SMARTFOLD 3500B ÄLYKORTINLUKIJA, USB Micro B  
Jakaa 1:n HDMI signaalin 4:lle ruudulle Maksimi resoluutio 3840...

Neljän pistorasian ja kahden USB-paikan PowerCube-virtakuutio 1,5m Schuko-kaapelilla....

EW3941 UPS laitteella suojaat tietokoneesi ja sähkölaitteet sähkökatkoilta...

uTrust Smart Fold USB Micro B liitäntäinen älykortinlukija mobiililaitteille. Kompakti...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
VIIVAKOODINLUKIJA 1D LANGATON ZIGBEE, USB, NEWLAND   LC/LC SM DUPLEX ADAPTERI ZrO2 Keraaminen holkki   2.0m LC/MM OM3, 50/125 HÄNTÄKUITU, UPC   USB Type-C 4K telakka Eminent  
Tämä Newlandin HR15-sarjan tassulukija käyttää ZigBee-teknologiaa, joka...

LC/LC yksimuoto (SM) duplex adapteri. Soveltuu duplex kuitupaneleissa käytettävä...



USB Type-C 4K Multiport telakka HDMI, USB Type-A, Ethernet ja USB Type-C •...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
USB LATURI 4 PORTTIA 230VAC   1.5M CAT6 UTP KAAPELI Oranssi, ACT   LCD-TELINE 2xMONITORI PÖYTÄMALLI   4-PORT.USB 2.0 MINI HUB   
Tämä kätevä 4-porttinen USB-latausadapteri lataa neljää mobiililaitetta...

CAT6 UTP-verkkokaapeli RJ45-liittimillä ja moldatuilla murtosuojilla. AWG24,...

Tee työympäristöstäsi ergonominen ja tilaa säästävä Ewentin LCD-telineen...

Retail-pakattu 4-porttinen USB-hubi. Pienikokoinen ja vaivaton kuljettaa...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg