Suomen AddOn Oy
LCD SEINÄTELINE 37"-70"    LCD SEINÄTELINE 13"-42" Nivel   VIIVAKOODINLUKIJA 1D USB ECO, NEWLAND   VIIVAKOODINLUKIJA 1D LANGATON ZIGBEE, USB, NEWLAND  
Ewentin Easy Fix TV seinätelineellä asennat 37"-70" televisiot helposti...

Ewentin Easy Turn TV seinätelineellä asennat 13"-42" televisiot helposti...

Suorituskykyinen, kestävä sekä ergonominen viivakoodinlukija Newlandin...

Tämä Newlandin HR15-sarjan tassulukija käyttää ZigBee-teknologiaa, joka...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
KUITUPÄÄTEKOTELO 2 OVEA, LUKOT SEINÄ KIINNITYS, METALLIA   MTP-MPO VALOKUITUPANELI 3-paikkainen, ACT   5M MPO/12xLC 50/125 KAAPELI Infiniband, OM4, ACT   1.8m DISPLAYPORT/HDMI KAAPELI 20p-M / HDMI-M  
Ohut seinäkiinnitteinen kuitupäätekotelo kahdella lukittavalla ovella....

19" Valokuitupaneli MPO-moduleille - 3-paikkainen - Lukituksella - Musta...



Kaapeli muuttaa DisplayPort-signaalin HDMI-signaaliksi. Liitä esim. DisplayPort-liitäntäinen...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
1.2M Schuko-C13 VIRTAKAAPELI Punainen, ACT   2M Schuko - C13 VIRTAKAAPELI Lukittava, Musta, ACT   MINI DISPLAYPORT/VGA ADAPTERI, M/F, 0,15m   USB-C/HDMI ADAPTERI, M/F, 0,15m, 4K2K  
Virtakaapeli laitteen, esim. tietokoneen, ja pistorasian välille. - Schuko...

Lukittava virtakaapeli laitteen, esim. tietokoneen, ja pistorasian välille. Kaapeli...

Displayport-VGA muunninkaapeli. - miniDisplayport/uros - VGA/naaras

USB Type-C näyttökonvertteri. Käyttämällä tätä adapteriä liität helposti...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg