Suomen AddOn Oy
USB-C/HDMI SOVITIN, M/F, 0.15M, 4K, ACT   2M USB-C/DISPLAYPORT KAAPELI, M/M, 4K, ACT   USB-C/3 X USB-A, USB-C w/PD, Micro SD SOVITIN, M/F, ACT   USB-C/3 X USB-A, RJ45 SOVITIN, M/F, ACT  
Käyttämällä tätä adapteria liität helposti HDMI-liitäntäisen näyttösi laitteesi...

Täydellinen ja yksinkertainen ratkaisu USB-C -laitteesi liittämiseen DisplayPort-liitäntäiseen...

Pienikokoinen USB-C -sovitin, jolla lisäät liitäntöjä kokoonpanoosi. -...

Pienikokoinen USB-C -sovitin, jolla lisäät liitäntöjä kokoonpanoosi. -...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
3-OSAINEN 1.5M JATKOJOHTO MUSTA, 3 x USB, VALOKYTKIN   LCD SEINÄTELINE 32"-55"    2M LC/LC/MM 50/125, OM3 Duplex kaapeli   Mediamuunnin RJ45/SC/100M Multimode 62.5/125  
Kolmen pistorasian sekä USB-paikan jatkojohto. Mukana tulevalla tarralla...

Ewentin Easy FIx TV seinätelineellä asennat 32"-55" televisiot helposti...

Valokuitukaapeli tietoliikenne ja paikallisverkko käyttöön. mm.työasemiin,kuitukytkimiin...

Muuttaa Ethernet-liikenteen kuparista kuituun Muuttaa 10/100Base-T -> 100Base-FX STP...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
UTP-KAAPELI / CAT6 100m/kieppi Säikeinen   Ei-hallittava Ethernet-kytkin 5 x 10/100   15" FANLESS IP66 PANEELI PC GOT815-834-R-DC   1port RS232 to 10/100 Eth NPort-5110, 1*RJ45  
CAT6 säikeinen UTP-kaapeli 100 metrin keloissa. Huomaa, että tilausyksikkönä...

Introduction The EDS-305 Ethernet switches provide an economical solution...

Axiomtek valikoimista löytyy paneelitietokoneet kaikkiin tarpeisiin. GOT815-834...

1-porttinen RS-232 laitepalvelin, joka yhdistää sarjaliikennelaitteen Ethernet-verkkoon....

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg