Suomen AddOn Oy
USB LATURI 1 PORTTI, USB-C   Mediamuunnin RJ45/SC/1G SingleMode 10/100/1GB   VIIVAKOODINLUKIJA 1D USB ECO, NEWLAND   IDENTIV uTRUST 2700 R ÄLYKORTINLUKIJA, USB A  
Seinälaturi USB-C -liitäntäisille mobiililaitteille. - 3A - Kaapelin pituus:...

Muuttaa Ethernet-liikenteen kuparista kuituun Muuttaa 10/100/1000Base-T...

Suorituskykyinen, kestävä sekä ergonominen viivakoodinlukija Newlandin...

Kompakti, heti käyttövalmis USB-liitäntäinen älykortinlukija. Hyödyllinen...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
6-OSAINEN 3.0M JATKOJOHTO VALKOINEN, VALOKYTKIN   1M USB 3.1 C-A (3.0) M/M, ACT   DISPLAYPORT/HDMI ADAPTERI, M/F, 0,15m   LCD SEINÄTELINE 13"-42" Nivel  
Maadoitettu 6-osainen jatkopistorasia sisäkäyttöön. - 6 x maadoitettu schuko...

USB 3.1 Gen 1 -kaapeli, jossa tiedonsiirtonopeus jopa 5 Gbps. Liittimet:...

Käytetään DisplayPort-liitäntäisen laitteen liittämiseen HDMI-näyttöön. -...

Ewentin Easy Turn TV seinätelineellä asennat 13"-42" televisiot helposti...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg
2M LC/LC/MM 50/125, OM5 Duplex kaapeli   5M CAT6A UTP KAAPELI Valkoinen, ACT   MINI DISPLAYPORT/DISPLAYPORT ADAPTERI, M/F, 0,15m   8 x RS-232, PCIe, low profile, Moxa  
Valokuitukaapeli tietoliikenne ja paikallisverkko käyttöön. mm.työasemiin,kuitukytkimiin...

CAT6A UTP-verkkokaapeli RJ45-liittimillä ja moldatuilla murtosuojilla....

Displayport/miniDisplayport muunninkaapeli. - Displayport/naaras - miniDisplaypo...

Moxan CP-168EL-A on älykäs 8-porttinen PCI Express väylään liitettävä RS-232...

viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg viiva.jpg